PL

EN

KAZAMATY W MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

ARCHITEKTURA: WXCA

2023 WARSZAWA

 


Całe zadanie obejmuje budowę kompleksu Muzeum Wojska Polskiego oraz budowę kładki wraz z przebudową i rozbudową budynku magazynowego Kazamat nr 50 na obiekt usługowy. Kompleks mieści się na ruinach Cytadeli Warszawskiej, a tzw. Kazamaty, to jedna z niewielu zachowanych części historycznych.


W przygotowywanym przez QLAB Laboratory of Light projekcie stosujemy wyrafinowane rozwiązania oświetleniowe, które mają w jak najlepszy sposób oddać historyczny charakter budynku, ale również dać duże możliwości przyszłym najemcom.
Celowe skontrastowanie ciepłej barwy światła bezpośredniego i chłodnego światła rozproszonego, a także zoptymalizowane użycie światła dziennego do oświetlenia wybranych lokali ma na celu podkreślenie wyjątkowego klimatu zabytkowych wnętrz a jednocześnie zapewnienie optymalnego oświetlenia użytkowego.

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.