PL

EN

KAZAMATY W MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

WARSZAWA 2023-01

 


Całe zadanie obejmuje budowę kompleksu Muzeum Wojska Polskiego oraz budowę kładki wraz z przebudową i rozbudowę budynku magazynowego Kazamat nr 50 na usługowy. Kompleks mieści się na ruinach Cytadeli Warszawskiej, a tzw. Kazamaty, to jedna z niewielu zachowanych części historycznych.


W przygotowywanym przez QLAB Laboratory of Light projekcie stosujemy wyrafinowane rozwiązania oświetleniowe, które mają w jak najlepszy sposób oddać historyczny charakter budynku, ale również dać duże możliwości przyszłym najemcom.
Wykorzystujemy również światło dzienne – zaprojektowane przez architektów otwory doświetlające wnętrza wyposażamy w specjalne odbłyśniki, żeby wprowadzić więcej światła naturalnego do pomieszczeń. Przeprowadzone analizy pozwoliły wybrać optymalne rozwiązanie umożliwiające wprowadzenie optymalnej ilości światła dziennego i unikanie olśnień. Zastosowanie odbłyśników aluminiowych o wysokich parametrach odbicia i rozproszenia zapewniło optymalną propagację światła dziennego we wnętrzu.

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.