PL

EN

OLIVIA BUSINESS CENTRE - SALA BANKIETOWA
ARCHITEKTURA: KONIOR AND PARTNERS ARCHITECTS, BJK ARCHITEKCI
2018 GDAŃSK

Sala balowo-konferencyjna położona jest na 34 piętrze wieżowca, z którego rozciąga się widok na panoramę Gdańska i Bałtyk. Koncerty, szkolenia, bale, wieczory literackie czy transmisje telewizyjne to zaledwie kilka funkcji, do których powinno być dostosowane oświetlenie sali.

Richard Kelly, pionier oświetlenia architektury rozróżnił trzy podstawowe sposoby iluminacji: zogniskowana poświata, rozproszona światłość i blask brylantów (focal glow, ambient luminescence i play of brilliants). Ilość funkcji, jakie musi spełniać sala, wymaga zastosowania wszystkich powyższych sposobów. Zogniskowana poświata przenośnych opraw na blatach, rozproszona światłość nad audytorium szkolenia i blask brylantów w żyrandolach. Fajerwerki żyrandoli odbijają się w szybach i wydają się unosić nad miastem.

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.