PL

EN

SALA KONCERTOWA 'CAVATINA HALL' - REALIZACJA

ARCHITEKTURA: GRUPA CAVATINA
2021 BIELSKO-BIAŁA

 

Cavatina Hall to pierwsza na świecie sala koncertowa ze specjalną strefą muzykoterapeutyczną. Swoim kształtem przypomina muszlę i została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy rodzaj muzyki w niej wykonywany brzmiał perfekcyjnie. Jej akustyka pozwala na wydobycie pełni barw podczas koncertów symfonicznych. Zainstalowany w niej najnowocześniejszy system nagłośnienia dźwięku immersyjnego sprawia, że każdy słuchacz niezależnie od tego, które z 1000 miejsc zajmie poczuje się jak w środku brzmienia.

Sala koncertowa Cavatina Hall w Bielsku-Białej jest pierwszym w Polsce obiektem tego typu certyfikowanym środowiskowo w systemie BREEAM. Dzięki wyjątkowemu projektowi architektonicznemu uwzględniającemu potrzebę stworzenia komfortowego miejsca z ważną rolą terenów rekreacyjnych i zielonych obiekt uzyskał maksymalną ocenę w kategorii wykorzystania przestrzeni i ekologii w procesie certyfikacji. Bardzo wysokie noty sala Cavatina Hall uzyskała też za rozwiązania w zakresie energooszczędności, materiałów i transportu. 

 

Projekt oświetlenia mżna zobaczyć tutaj>>>

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.