PL

EN

BIURO FIRMY "ARUP" - REALIZACJA

WNĘTRZA: WORKPLACE

2023 WARSZAWA

 

Projekt biura Arup w Warszawie powstał w myśl hasła „Z myślą o ludziach i planecie”. Nic więc dziwnego, że ważnym punktem projektu było światło – wykorzystanie dziennego i najlepsze możliwe rozplanowanie sztucznego. To było nasze zadanie. Oto zdjęcia i kilka słów na temat światła w pomieszczeniach biurowych Arup.

 

Zdrowe dla oka i przyjazne użytkownikom oświetlenie było dla nas absolutnym priorytetem. Szczegółowa analiza światła dziennego pozwoliła maksymalnie wykorzystać potencjał naturalnego oświetlenia.

Wdrożenie innowacyjnego systemu intemu integracji światła dziennego i sztucznego QLS, którego elementem są półki świetlne to wyższy komfort pracy oraz oszczędności energii nawet do 60-90% w skali roku.

Oprawy oświetleniowe dobrane zostały tak, by zapewnić najlepszą jakość światła i najbardziej zdrowe dla ludzkiego oka warunki, między innymi przez regulowane natężenie i temperaturę barwową światła i wysoki współczynnik oddawalności barw CRI.

Całość systemu oświetlenia oparta jest o czujniki natężenia światła na każdym biurku oraz czujniki ruchu i obecności. Komfort użytkowników idzie w parze z oszczędnością energii.

 

Projekt biura prezentujemy TUTAJ>>>

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.