PL

EN

BIURO FIRMY "ARUP"

WNĘTRZA: WORKPLACE

2022 WARSZAWA

 

Jako firma skoncentrowana na wdrażaniu zrównoważonego rozwoju w środowisku budowlanym, zarząd frrmy Arup chciał aby ich miejsce pracy pokazało, jak wykorzystywać zrównoważone i cyrkularne rozwiązania w realizacjach biurowych – nie nadwyrężając budżetu.

Zaczynając od wywiadów i warsztatów z kolegami i koleżankami ze wszystkich zespołów i na różnych etapach kariery, wspólnie wyobraziliśmy sobie, jak powinno wyglądać zrównoważone biuro, które sprzyja współpracy, kreatywności i innowacji. Wprowadzając tę koncepcję w życie, pracowaliśmy z Workplace, studiem badawczo-projektowym, a w zakresie zarządzania projektami, doradztwa ds. zrównoważonego rozwoju oraz instalacji elektrycznych i sanitarnych zaangażowaliśmy własnych ekspertów.

Kierując się zrównoważonym rozwojem, skupiliśmy się na ponownym wykorzystaniu elementów wyposażenia biura i materiałów, upcyklingu oraz biomateriałach. Zainstalowaliśmy farmę mikro-liści oraz farmę hydroponiczną, przyjazny dla oczu system oświetlenia i strefę odpoczynku, a wszystko to z wykorzystaniem zasad gospodarki cyrkularnej. Nasze biuro w Warszawie to inspirująca przestrzeń, która zachęca do współpracy, zapewniając jednocześnie strefy ciszy do pracy indywidualnej i ładowania baterii.

 

Realizację prezentujemy TUTAJ>>>

Powrót

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.