PL

EN

09.05.2024

PROJEKTY QLAB NAGRODZONE

NAGRODY 'TOP BUILDER 2004'

Aż 3 projekty QLAB Laboratory of Light znalazły się wśród laureatów konkursu TopBuilder 2024 magazynu Builder Polska.Jest nam niezwykle miło poinformować, że:- Dworzec Metropolitalny w Lublinie- Muzeum Historii Polski- Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie Zostały nagrodzone tym prestiżowym wyróżnieniem. Celem konkursu jest uhonorowanie obiektów budowlanych odznaczających się wysoką jakością projektowanej architektury, ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagających niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej oraz tych o gwarantowanej certyfikatami najwyższej jakości stosowanych materiałów. Dziękujemy architektom za zaufanie i doskonałą współpracę, która owocuje tak wartościowymi realizacjami.   Więcej na stronie: TopBuilder 2024>>>>

Aż 3 projekty QLAB Laboratory of Light znalazły się wśród laureatów konkursu TopBuilder 2024 magazynu Builder Polska.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że:
- Dworzec Metropolitalny w Lublinie
- Muzeum Historii Polski
- Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie

Zostały nagrodzone tym prestiżowym wyróżnieniem.

Celem konkursu jest uhonorowanie obiektów budowlanych odznaczających się wysoką jakością projektowanej architektury, ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagających niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej oraz tych o gwarantowanej certyfikatami najwyższej jakości stosowanych materiałów.

Dziękujemy architektom za zaufanie i doskonałą współpracę, która owocuje tak wartościowymi realizacjami.

 

Więcej na stronie: TopBuilder 2024>>>>

24.04.2024

ARTYKUŁ O QLS W 'BUILD MAGAZINE'

Najnowsze wydanie BUILD Magazine z artykułem QLAB Laboratory of Light jest już dostępne. Artykuł przybliża naszą firmę oraz stworzony przez nas nas system QLS Qlab Lighting System. Zapraszamy do lektury na stronie magazynu>>>>

Najnowsze wydanie BUILD Magazine z artykułem QLAB Laboratory of Light jest już dostępne. Artykuł przybliża naszą firmę oraz stworzony przez nas nas system QLS Qlab Lighting System.

Zapraszamy do lektury na stronie magazynu>>>>

25.01.2024

QLAB DOCENIONY ZA INNOWACYJNOŚĆ

MOST INNOVATIVE ARCHITECTURAL LIGHTING DESIGN PRACTICE 2024

Prestiżowy kwartalnik branżowy BUILD Magazine ma ogłosił coroczne nagrody Design & Build Awards, która celebruje najlepsze firmy i osoby, które kształtują branżę i nagradza je za konsekwentne doskonalenie się w swoich przedsięwzięciach. Z przyjemnością informujemy, że QLAB Laboratory of Light zostało wyróżnione tytułem: Najbardziej Innowacyjna Praktyka Projektowania Oświetlenia Architektonicznego 2024   Zobacz więcej>>>>  

Prestiżowy kwartalnik branżowy BUILD Magazine ma ogłosił coroczne nagrody Design & Build Awards, która celebruje najlepsze firmy i osoby, które kształtują branżę i nagradza je za konsekwentne doskonalenie się w swoich przedsięwzięciach.

Z przyjemnością informujemy, że QLAB Laboratory of Light zostało wyróżnione tytułem:

Najbardziej Innowacyjna Praktyka Projektowania Oświetlenia Architektonicznego 2024

 

Zobacz więcej>>>>

 

20.12.2023

ZMIANA ADRESU SIEDZIBY QLAB

Szanowni Państwo, informujemy, iż nastąpiła zmiana adresu siedziby pracowni QLAB Laboratory of Light. Dotychczasowe biuro przy ul. PCK zmieniliśmy na pracownię przy ul. Skłodowskiej Curie 30. Przeprowadzka nie była zatem odległa bo pozostaliśmy w tym samym kwartale budynków na sąsiedniej ulicy. Oto pełne dane kontaktowe do firmy:   QLAB LABORATORY OF LIGHT Ul. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5 40-058 Katowice telefon: +48 530 713 838 email: biuro@qlab.com.pl          

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nastąpiła zmiana adresu siedziby pracowni QLAB Laboratory of Light. Dotychczasowe biuro przy ul. PCK zmieniliśmy na pracownię przy ul. Skłodowskiej Curie 30. Przeprowadzka nie była zatem odległa bo pozostaliśmy w tym samym kwartale budynków na sąsiedniej ulicy. Oto pełne dane kontaktowe do firmy:

 

QLAB LABORATORY OF LIGHT

Ul. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5

40-058 Katowice

telefon: +48 530 713 838

email: biuro@qlab.com.pl

 

 
 

 

 

14.11.2023

STARY KANAŁ BYDGOSKI Z NOWĄ ILUMINACJĄ

Zbudowany w latach 1773-1774 Kanał Bydgoski jest najstarszym śródlądowym kanałem wodnym na obecnym terytorium Polski, czynnym do dnia dzisiejszego. Nasze biuro QLAB Laboratory of Light podjęło się przygotowania koncepcji iluminacji jego części - śluz nr IV, V i VI, wraz z bezpośrednim otoczeniem, ale wyłączając istniejące oświetlenie parkowe i uliczne.Celem projektu iluminacji śluz jest ich efektowne oświetlenie w godzinach wieczornych. Oświetlenie powinno wydobywać z mroku unikalne piękno tych zabytkowych obiektów, podkreślać ich architekturę oraz zapewniać bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu.    Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:  

Zbudowany w latach 1773-1774 Kanał Bydgoski jest najstarszym śródlądowym kanałem wodnym na obecnym terytorium Polski, czynnym do dnia dzisiejszego. Nasze biuro QLAB Laboratory of Light podjęło się przygotowania koncepcji iluminacji jego części - śluz nr IV, V i VI, wraz z bezpośrednim otoczeniem, ale wyłączając istniejące oświetlenie parkowe i uliczne.
Celem projektu iluminacji śluz jest ich efektowne oświetlenie w godzinach wieczornych. Oświetlenie powinno wydobywać z mroku unikalne piękno tych zabytkowych obiektów, podkreślać ich architekturę oraz zapewniać bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. 

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

 

19.10.2023

NOMINACJE DO NAGRODY MIESA VAN DER ROHE

Trzy nominacje do Nagrody Unii Europejskiej w dziedzinie architekturyPoznaliśmy projekty nominowane do Nagrody Unii Europejskiej w dziedzinie architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe. Spośród 362 nominowanych projektów, tylko 9 jest z Polski. A wśród tych dziewięciu są trzy, w projektowaniu których uczestniczyło nasze biuro QLAB Laboratory of Light. Są to: - Sala koncertowa w Jastrzębiu-Zdroju Projekt: SLAS Architekci - Modernizacja Biblioteki Narodowej w Warszawie Projekt: Konior Studio i SOKKA - Kładka w Dobczycach Projekt: Biuro Projektów Lewicki Łatak Opis nominowanych polskich realizacji można znaleźć tutaj>>>   W styczniu 2024 r. opublikowana zostanie tzw. krótka lista nominacji, w lutym 5 finalistów EU Mies Award 2024, zaś oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w kwietniu 2024.

Trzy nominacje do Nagrody Unii Europejskiej w dziedzinie architektury
Poznaliśmy projekty nominowane do Nagrody Unii Europejskiej w dziedzinie architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe. Spośród 362 nominowanych projektów, tylko 9 jest z Polski. A wśród tych dziewięciu są trzy, w projektowaniu których uczestniczyło nasze biuro QLAB Laboratory of Light.

Są to:

- Sala koncertowa w Jastrzębiu-Zdroju Projekt: SLAS Architekci
- Modernizacja Biblioteki Narodowej w Warszawie Projekt: Konior Studio i SOKKA
- Kładka w Dobczycach Projekt: Biuro Projektów Lewicki Łatak

Opis nominowanych polskich realizacji można znaleźć tutaj>>>

 

W styczniu 2024 r. opublikowana zostanie tzw. krótka lista nominacji, w lutym 5 finalistów EU Mies Award 2024, zaś oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w kwietniu 2024.

08.10.2023

System QLS wyróżniony PLGBC

Sukces QLAB Laboratory of Light podczas Green Building Summit - imprezy organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC. W kategorii Zrównoważony Produkt/Usługa Roku PLGBC Green Building Awards wyróżniony został Zintegrowany System Światła Dziennego i Sztucznego QLS. Nasz flagowy produkt został w ten sposób doceniony po raz pierwszy i - mamy nadzieję - nie ostatni. To dla nas duża radość, że system QLS znalazł uznanie w oczach jury. Z kolei w kategorii Najlepsze Zrównoważone Wnętrze zwyciężyło biuro Arup, dla którego zaprojektowaliśmy całość oświetlenia i w którym z powodzeniem wykorzystany jest nasz system QLS. Biuro Arup zostało docenione za rozwiązania zaprojektowane z myślą o dobrostanie ludzi i planety. Od zaangażowania neuronauki, przez innowacyjne podejście do światła oraz zieleni, po wszystkie rozwiązania przyjazne środowisku.

Sukces QLAB Laboratory of Light podczas Green Building Summit - imprezy organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

W kategorii Zrównoważony Produkt/Usługa Roku PLGBC Green Building Awards wyróżniony został Zintegrowany System Światła Dziennego i Sztucznego QLS.

Nasz flagowy produkt został w ten sposób doceniony po raz pierwszy i - mamy nadzieję - nie ostatni. To dla nas duża radość, że system QLS znalazł uznanie w oczach jury.

Z kolei w kategorii Najlepsze Zrównoważone Wnętrze zwyciężyło biuro Arup, dla którego zaprojektowaliśmy całość oświetlenia i w którym z powodzeniem wykorzystany jest nasz system QLS. Biuro Arup zostało docenione za rozwiązania zaprojektowane z myślą o dobrostanie ludzi i planety. Od zaangażowania neuronauki, przez innowacyjne podejście do światła oraz zieleni, po wszystkie rozwiązania przyjazne środowisku.

14.09.2023

CMENTARZ ŻOŁNIERZY POLSKICH NA WESTERPLATTE UHONOROWANY NAGRODĄ IALD AWARD OF EXCELLENCE

Z ogromną radością informujemy, że zaprojektowane przez QLAB Laboratory of Light oświetlenie Cmentarza Żołnierzy Wojska Polskiego na Westerplatte w Gdańsku otrzymało nagrodę IALD Award of Excellence. Międzynarodowe nagrody IALD 2023 International Lighting Design Awards, zostały wręczone 13.09.2023 r. Spośród setek realizacji z całego świata międzynarodowe jury wyróżniło siedem projektów przyznając im tytuł „Excellence”, za wykazanie się wyjątkowym podejściem do projektowania światła i za wkład w profesjonalną społeczność projektantów. Zaprojektowana przez QLAB Laboratory of Light iluminacja jest częścią wykonanej w 2022 modernizacji Cmentarza Żołnierzy Polskich, którzy zginęli w obronie Westerplatte. Międzynarodowe Stowarzyszenie Projektantów Oświetlenia (IALD), założone w 1969 roku w Chicago, w stanie Illinois, w USA, jest powszechnie uznaną na całym świecie organizacją zrzeszającą niezależnych profesjonalistów w dziedzinie projektowania światła. IALD International Lighting Design Awards jest najdłużej trwającym programem, który nagradza doskonałość w projektowaniu oświetlenia architektonicznego. Otrzymanie nagrody IALD jest uznawane za najwyższe wyróżnienie w branży projektowania światła. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się tej niezwykłej realizacji TUTAJ>>>.   Obejrzyj wideo TUTAJ>>>

Z ogromną radością informujemy, że zaprojektowane przez QLAB Laboratory of Light oświetlenie Cmentarza Żołnierzy Wojska Polskiego na Westerplatte w Gdańsku otrzymało nagrodę IALD Award of Excellence. Międzynarodowe nagrody IALD 2023 International Lighting Design Awards, zostały wręczone 13.09.2023 r. Spośród setek realizacji z całego świata międzynarodowe jury wyróżniło siedem projektów przyznając im tytuł „Excellence”, za wykazanie się wyjątkowym podejściem do projektowania światła i za wkład w profesjonalną społeczność projektantów.

Zaprojektowana przez QLAB Laboratory of Light iluminacja jest częścią wykonanej w 2022 modernizacji Cmentarza Żołnierzy Polskich, którzy zginęli w obronie Westerplatte. Międzynarodowe Stowarzyszenie Projektantów Oświetlenia (IALD), założone w 1969 roku w Chicago, w stanie Illinois, w USA, jest powszechnie uznaną na całym świecie organizacją zrzeszającą niezależnych profesjonalistów w dziedzinie projektowania światła. IALD International Lighting Design Awards jest najdłużej trwającym programem, który nagradza doskonałość w projektowaniu oświetlenia architektonicznego. Otrzymanie nagrody IALD jest uznawane za najwyższe wyróżnienie w branży projektowania światła.

Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się tej niezwykłej realizacji TUTAJ>>>.

 

Obejrzyj wideo TUTAJ>>>

11.09.2023

NAGRODA IES AWARD OF MERIT 2023 DLA QLAB

Nasza firma została wyróżniona przez amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Oświetlenia IES nagrodą Award of Merit za projekt oświetlenia Cmentarza Żołnierzy Wojska Polskiego na Wersterplatte. Pełna lista nagrodzonych  

Nasza firma została wyróżniona przez amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Oświetlenia IES nagrodą Award of Merit za projekt oświetlenia Cmentarza Żołnierzy Wojska Polskiego na Wersterplatte. Pełna lista nagrodzonych
 

19.08.2023

PROJEKT OŚWIETLENIA POZNAŃSKIEJ 'ARENY' CZEKA NA REALIZACJĘ

Najpóźniej we wrześniu powinien zostać rozstrzygnięty przetarg wykonawczy na modernizację hali widowiskowo-sportowej Arena w Poznaniu. Swoje oferty przedstawiło czterech potencjalnych wykonawców. Śledzimy tę przedłużającą się procedurę, bo – w zakresie oświetlenia i iluminacji – współtworzyliśmy projekt modernizacji tej hali, której bryła jest z pewnością jedną z najbardziej interesujących i charakterystycznych pośród wszystkich polskich hal widowiskowo-sportowych.Nieco szerzej z projektem i wizualizacjami można zapoznać się na naszym profilu w LinkedIn.

Najpóźniej we wrześniu powinien zostać rozstrzygnięty przetarg wykonawczy na modernizację hali widowiskowo-sportowej Arena w Poznaniu. Swoje oferty przedstawiło czterech potencjalnych wykonawców. Śledzimy tę przedłużającą się procedurę, bo – w zakresie oświetlenia i iluminacji – współtworzyliśmy projekt modernizacji tej hali, której bryła jest z pewnością jedną z najbardziej interesujących i charakterystycznych pośród wszystkich polskich hal widowiskowo-sportowych.
Nieco szerzej z projektem i wizualizacjami można zapoznać się na naszym profilu w LinkedIn.

09.08.2023

PARKING WIELOPOZIOMOWY W KATOWICACH

To ma być kolejna ważna inwestycja w Strefie Kultury w Katowicach. Powstanie tu parking wielopoziomowy wpisujący się w zastaną architekturę terenu Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. W QLAB Laboratory of Light opracowaliśmy koncepcję iluminacji obiektu oraz oświetlenia terenu projektowanego parkingu, chodników i wjazdów drogowych a także zielonego dachu budynku, który będzie swego rodzaju przestrzenią rekreacji. Wszystkie elementy projektu oświetlenia i iluminacji również wpisują się w charakter oświetlenia pozostałych elementów całej Strefy Kultury.Nieco szerzej z projektem i wizualizacjami można zapoznać się na naszym profilu w LinkedIn.

To ma być kolejna ważna inwestycja w Strefie Kultury w Katowicach. Powstanie tu parking wielopoziomowy wpisujący się w zastaną architekturę terenu Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. W QLAB Laboratory of Light opracowaliśmy koncepcję iluminacji obiektu oraz oświetlenia terenu projektowanego parkingu, chodników i wjazdów drogowych a także zielonego dachu budynku, który będzie swego rodzaju przestrzenią rekreacji. Wszystkie elementy projektu oświetlenia i iluminacji również wpisują się w charakter oświetlenia pozostałych elementów całej Strefy Kultury.
Nieco szerzej z projektem i wizualizacjami można zapoznać się na naszym profilu w LinkedIn.

23.06.2023

FABRYCZNA OFFICE PARK W KRAKOWIE Z OŚWIETLENIEM OD QLAB

Przygotowany przez krakowskie biuro IMB Asymetria projekt kompleksu Fabryczna Office Park w Krakowie otworzył duże możliwości przed projektantami branży oświetleniowej. Przygotowaliśmy projekt iluminacji budynków oraz przestrzeni pomiędzy nimi. W przypadku budynków biurowych B4 oraz B5 projekt podejmuje wiodący motyw horyzontalnego układu podziałów elewacji, natomiast w budynku B6 podkreśla przestrzenną tektonikę fasady. Jako element oświetleniowy dla tego budynku zaproponowaliśmy trójkątny panel mocowany do spodu panelu elewacyjnego i świecący w dół. Różnorodny obraz elewacji tworzą oprawy o zróżnicowanej temperaturze barwowej światła białego w przedziale od 2.200 K do 8.000 K.

Przygotowany przez krakowskie biuro IMB Asymetria projekt kompleksu Fabryczna Office Park w Krakowie otworzył duże możliwości przed projektantami branży oświetleniowej. Przygotowaliśmy projekt iluminacji budynków oraz przestrzeni pomiędzy nimi.

W przypadku budynków biurowych B4 oraz B5 projekt podejmuje wiodący motyw horyzontalnego układu podziałów elewacji, natomiast w budynku B6 podkreśla przestrzenną tektonikę fasady. Jako element oświetleniowy dla tego budynku zaproponowaliśmy trójkątny panel mocowany do spodu panelu elewacyjnego i świecący w dół. Różnorodny obraz elewacji tworzą oprawy o zróżnicowanej temperaturze barwowej światła białego w przedziale od 2.200 K do 8.000 K.

26.05.2023

INNOWACJE SYSTEMU STEROWANIA ŚWIATŁEM W CAVATINA HAL

Oświetlenie podstawowe sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej zostało zaprojektowane przez naszą pracownię w ścisłym nawiązaniu do jej formy architektonicznej oraz wymogów funkcjonalnych. Nie tylko zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie sali - zarówno dla słuchaczy, muzyków jaki i personelu technicznego – ale również świetnie współgra z oświetleniem scenicznym. W zakresie zasilania i sterowania oświetleniem sali koncertowej zaproponowaliśmy innowacyjne rozwiązanie – system driverów centralnych, który wykorzystuje protokół DMX/Art-Net i jest w pełni skoordynowany z zakresem technologii sceny.Co to oznacza i dlaczego jest rozwiązaniem innowacyjnym można się dowiedzieć z naszego profilu w LinkedIn.

Oświetlenie podstawowe sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej zostało zaprojektowane przez naszą pracownię w ścisłym nawiązaniu do jej formy architektonicznej oraz wymogów funkcjonalnych. Nie tylko zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie sali - zarówno dla słuchaczy, muzyków jaki i personelu technicznego – ale również świetnie współgra z oświetleniem scenicznym. W zakresie zasilania i sterowania oświetleniem sali koncertowej zaproponowaliśmy innowacyjne rozwiązanie – system driverów centralnych, który wykorzystuje protokół DMX/Art-Net i jest w pełni skoordynowany z zakresem technologii sceny.
Co to oznacza i dlaczego jest rozwiązaniem innowacyjnym można się dowiedzieć z naszego profilu w LinkedIn.

24.05.2023

OŚWIETLENIE ULICZNE A ILUMINACJA BUDYNKU

Umiejętnie zaprojektowany system iluminacji budynku potrafi wspaniale wydobyć z mroku nie tylko jego bryłę, lecz również uwypuklić ciekawe detale. Na końcowy efekt wpływ ma jednak również otoczenie i to, jak ono jest oświetlone. Pracując nad projektem iluminacji Sanktuarium św. Walentego w Bieruniu – drewnianego kościoła datowanego na początek XVII wieku – podjęliśmy dwa tematy. Po pierwsze, przygotowaliśmy projekt iluminacji wydobywający z ciemności wspaniałe niuanse architektury obiektu. Po drugie, zaprezentowaliśmy wpływ oświetlenia okolicy na postrzeganie zaproponowanej iluminacji kościoła.Z efektem naszej pracy przedstawionym na wizualizacjach można się zapoznać na profilu w LinkedIn.

Umiejętnie zaprojektowany system iluminacji budynku potrafi wspaniale wydobyć z mroku nie tylko jego bryłę, lecz również uwypuklić ciekawe detale. Na końcowy efekt wpływ ma jednak również otoczenie i to, jak ono jest oświetlone. Pracując nad projektem iluminacji Sanktuarium św. Walentego w Bieruniu – drewnianego kościoła datowanego na początek XVII wieku – podjęliśmy dwa tematy. Po pierwsze, przygotowaliśmy projekt iluminacji wydobywający z ciemności wspaniałe niuanse architektury obiektu. Po drugie, zaprezentowaliśmy wpływ oświetlenia okolicy na postrzeganie zaproponowanej iluminacji kościoła.
Z efektem naszej pracy przedstawionym na wizualizacjach można się zapoznać na profilu w LinkedIn.

16.05.2023

ARCHITEKTURA ROKU 2023

Jest nam niezwykle miło poinformować, o wielkim sukcesie „naszych” projektów. W konkursie Architektura Roku 2023 zostały wyróżnione 3 realizacje, których jesteśmy współprojektantami:- Mikrokamienica w Krakowie (arch. BXB Studio, Bogusław Barnaś) – nagroda w kategorii: budynek mieszkalny jednorodzinny- Modernizacja czytelni Biblioteki Narodowej w Warszawie (arch. Konior Studio, Tomasz Konior) – nagroda w kategorii Architektura wnętrz- Przebudowa Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie (arch. Flanagan Lawrence, Przemysław Kołodziej, Jason Flanagan) – finalista w kategorii Przestrzeń publicznaPełne informacje o nagrodach można znaleźć na stronie wydawnictwa Architektura-Murator Jesteśmy bardzo dumni z tego, że projekt światła naszego autorstwa przyczynił się do kształtowania tak wybitnej architektury a efekty, naszej pracy dają satysfakcję i poczucie komfortu użytkownikom kolejnych bardzo dobrych obiektów.

Jest nam niezwykle miło poinformować, o wielkim sukcesie „naszych” projektów. W konkursie Architektura Roku 2023 zostały wyróżnione 3 realizacje, których jesteśmy współprojektantami:
- Mikrokamienica w Krakowie (arch. BXB Studio, Bogusław Barnaś) – nagroda w kategorii: budynek mieszkalny jednorodzinny
- Modernizacja czytelni Biblioteki Narodowej w Warszawie (arch. Konior Studio, Tomasz Konior) – nagroda w kategorii Architektura wnętrz
- Przebudowa Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie (arch. Flanagan Lawrence, Przemysław Kołodziej, Jason Flanagan) – finalista w kategorii Przestrzeń publiczna
Pełne informacje o nagrodach można znaleźć na stronie wydawnictwa Architektura-Murator Jesteśmy bardzo dumni z tego, że projekt światła naszego autorstwa przyczynił się do kształtowania tak wybitnej architektury a efekty, naszej pracy dają satysfakcję i poczucie komfortu użytkownikom kolejnych bardzo dobrych obiektów.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Qlab, siedziba: 40-058 Katowice, UL. Marii Skłodowskiej-Curie 30/5.